Склянка низька Timeless Pasabahce 205 мл 4 шт (52810)
Набір склянок 52810 Timeless від турецького бренда Pasabahce виготовлений з ударостійкого скла, має акуратні форми й універсальність. Стакан має зручну форму, яка не вислизає з рук; товсте денце не розколеться, що не дасть посуду перекинутися.
Склянка місткістю 205 мл Timeless виготовлена з високоякісного скла, має особливу міцність, а додаткове потовщення країв робить їх міцнішими та стійкішими до механічного впливу.
Розроблений для використання вдома та сервірування в барах, кафе, ресторанах. Використовується для подавання холодних напоїв, соку, води.

Характеристики
- Призначення: Для холодних напоїв.
- Об'єм: 205 мл.
- Висота: 8 см.
- Діаметр: 6,5 см.
- Матеріал: Ударостійке скло.
- Товщина скла: 3 мм.
- Колір: Прозорий із візерунком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 205 мл |
| Висота | 80 мм |
| Верхній діаметр | 65 мм |
| Нижній діаметр | 65 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364,91 ₴








