Декантер має місткість 0,500 мл, що дозволяє налити в нього повну пляшку вина. Це ідеальний розмір для декантування та досить місткий для сервірування кільком гостям.
Його ергономічна форма та широке дно дозволяють провину контактувати з повітрям, що допомагає розкрити його аромати та смакові якості. Завдяки своїй унікальній формі, декантер також зручний у використанні та наливанні вина без проток.
- Призначення - для вина
- Матеріал - скло
- Об'єм- 0,5 л
- Висота - 163 (мм)
- Діаметр горловини - 55 (мм)
- Діаметр дна - 68 (мм)
- Основний колір - прозорий
- Країна виробник - Франція
- Можливість миття в посудомийній машині - так
Декантер для вина Arcoroc 0,500 мл є відмінним вибором для любителів вина і дозволяє насолоджуватися повним і насиченим смаком вашого улюбленого напою. Він також може бути чудовим подарунком для винних поціновувачів або доповненням до вашого домашнього бару чи кухні.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Декантер |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 500 мл |
| Висота | 163 мм |
| Верхній діаметр | 55 мм |
| Нижній діаметр | 68 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
| Користувацькi характеристики | |
| Верхній діаметр, мм | 55 |
| Об'єм, мл | 500 |
| Країна-виробник товару | Франція |
| Висота, мм | 163 |
| Нижній діаметр, мм | 68 |
| Кількість у наборі, шт. | 1 |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
- Ціна: 122,90 ₴



