Набір склянок кольорових високих Зальцбург Luminarc 380 мл 6 шт (P9279)
Набір склянок «Зальцбург Лілак» P9279 від французького бренда Luminarc виготовлений із теплостійкого скла, створеного за особливими технологіями плавлення: здатний витримати навіть найвищу температуру — у 100 градусів і більше. Саме тому в широкому асортименті представлено безліч прозорих склянок і стопок.
Високі склянки 380 мл Luminarc виготовлені з високоякісного скла, загартованого спеціальним способом, мають особливу міцність і надійність. Цей матеріал у будь-якому вигляді (прозорий, матовий, кольоровий) не має пор, де можуть утримуватися мікроорганізми, що виключає можливість появи бактерій.
Набір високих склянок Зальцбург Лілак ідеально підходить для подавання напоїв, матеріал не дає проникати шкідливим речовинам, стійкий до зовнішніх впливів, добре переносить посудомийну машину, не іржавіє, не вбирає запахи, не деформується. Ним притаманна багатофункціональність: у них також подають лід для шампанського. Мити посуд жорсткою дротяною мочалкою й агресивними мийними засобами вкрай не рекомендується, адже на ньому можуть з'явитися подряпини. Після багаторазового використання не втрачає первісного вигляду.

- Oб'єм: 380 мл
- Матеріал: скло
- Паковання: подарункова
- Країна-виробник: Франція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminarc |
| Об`єм | 380 мл |
| Висота | 145 мм |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип склянки | Високий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 65 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
- Ціна: Ціну уточнюйте




