Склянка низька Timeless Pasabahce 205 мл (52810/sl)
Дизайн склянки низького Pasabahce Timeless є класичним та універсальним, що робить його ідеальним для будь-якого столу та будь-якого виду напоїв. Він має широкий та стійкий дно, що дозволяє склянці стояти міцно на будь-якій поверхні.
Ця склянка ідеально підходить для сервірування алкогольних та безалкогольних напоїв, таких як вода, соки, коктейлі, мартіні та інші. З його допомогою можна створювати чудові композиції та підкреслювати смак та аромат напоїв.
Склянка низька Pasabahce Timeless не тільки функціональна, але й легка у догляді. Його можна мити в посудомийній машині та використовувати в мікрохвильовій печі без побоювання пошкодження.
Будь то ексклюзивний ресторан, бар або просто домашній обідній стіл, склянка низька Pasabahce Timeless є відмінним вибором для тих, хто цінує красу, якість та практичність.

- Виробник: Pasabahce.
- Серия: "Timeless"
- Призначення: Для холодних напоїв.
- Об'єм: 205 мл.
- Висота: 8 см.
- Діаметр: 6,5 см.
- Матеріал: Ударостійке скло.
- Товщина скла: 3 мм.
- Колір: Прозорий із візерунком.
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 200 мл |
| Висота | 80 мм |
| Верхній діаметр | 65 мм |
| Нижній діаметр | 65 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 90,01 ₴





