Чашка з блюдцем порцелянова 250мл Lubiana ПАУЛА 1790,1723

Характеристики
- Об'єм чашки: 280 мл
- Діаметр блюдця: 170 мм
- Матеріал: порцеляна
- Упаковка: техтара
- Країна-виробник: Польща
ВІДВАНТАЖУЄТЬСЯ КРАТНО 6 ШТ
Блюдце з діаметром 170 мм ідеально підходить для розміщення чашки та запобігає її ковзанню або перекочування. Блюдце також служить чудовим доповненням до чашки, створюючи стильний та гармонійний вигляд.
Дизайн Чашки фарфор Paula 250мл із блюдцем 170мм Lubiana привертає увагу тонкими та витонченими лініями, а також своїми пастельними відтінками та делікатним візерунком. Цей посуд стане чудовою прикрасою вашого столу і додасть нотку розкоші та елегантності у ваш інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Чашка |
| Призначення | Для чаю |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Об`єм | 250 мл |
| Висота | 85 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Блюдце | є |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Lubiana |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Чашка 250 мл + блюдце 170 мм. |
| Верхній діаметр | 90 мм |
| Нижній діаметр | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285,01 ₴




