Відвантажується кратно 12 шт
Виготовлена з високоякісної порцеляни, ця страва має міцність і довговічність, при цьому маючи неймовірно гладку і блискучу поверхню.
Його прямокутна форма з розмірами 220 мм х 105 мм забезпечує зручність використання та підходить для подачі різних видів суші та ролів. Завдяки своїм елегантним лініям та бездоганному білому кольору, страва Helios додасть вишуканості та витонченості до вашого столу.
Крім того, ця страва легко миється і підходить для використання в посудомийній машині, що робить його зручним та практичним у використанні. Воно також може бути використане не тільки для суші, але й для інших закусок та делікатесів, що робить його універсальним та функціональним елементом сервірування.
Блюдо Helios прямокутне фарфорове для суші - це чудове доповнення до вашого посудного асортименту, яке не тільки забезпечить стильне сервірування столу, але й принесе задоволення від використання.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 22 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 103,89 ₴


