Дизайн цього графіна натхненний легендарною паризькою пам'яткою – Ейфелевою вежею. Завдяки оригінальній кришці у формі вежі, цей графин привертає увагу та створює затишну атмосферу на столі.
Об'єм даного графину становить 0,2 літра, що дозволяє використовувати його для подачі та сервірування бренді або інших міцних напоїв. Кришка графіна щільно закривається, що дозволяє зберегти аромат та смак напою.
Вишуканий дизайн, висока якість матеріалів та функціональність роблять Графін для бренді з кришкою Ейфелева вежа ILONA 0,2л відмінним вибором для тих, хто цінує красу та зручність у кожній деталі сервірування столу.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Графін |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 200 мл |
| Висота | 275 мм |
| Верхній діаметр | 25 мм |
| Нижній діаметр | 73 мм |
| Спосіб закривання | Пробка |
| Наявність ручки | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Ilona |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 100,48 ₴



