Завдяки своїй формі та розміру, блюдо Helios ідеально підходить для подачі різноманітних страв – від супів та салатів до м'ясних та рибних страв. Глибока форма дозволяє зберігати рідину або соус, а також утримувати велику кількість продуктів.
Прямокутна форма блюда Helios надає йому стильного і сучасного вигляду, що робить його відмінним доповненням до будь-якого столу. Біле оздоблення порцеляни надає страві елегантності та вишуканості, а також робить його привабливим візуально.
Крім того, страва Helios має високу міцність, стійкість до температурних змін і стирання, що робить його довговічним і практичним. Також воно легко миється, що полегшує догляд за ним.
Блюдо Helios прямокутне глибоке 250х140 мм фарфор - це не тільки функціональний предмет посуду, а й стильний елемент декору для вашого столу. Воно підкреслить вашу індивідуальність і створить атмосферу вишуканості та затишку під час їди.
- Розмір: 9,5" 250х140 мм
- Висота: 25 мм
- Матеріал: фарфор
- Набір: техтара
- Можна мити в посудомийній машині
- Можна використовувати в мікрохвильовій печі
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 25 мм |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 109,01 ₴



