Ця форма відмінно підходить для випікання найрізноманітнішого хліба, починаючи від класичного білого до різних видів злакового чи мультизернового. Завдяки зручній прямокутній формі та розмірам вона дозволяє рівномірно випікати хліб, забезпечуючи ідеальну форму продукту.
Вона легко миється та підходить для миття в посудомийній машині, що робить догляд за виробом простим та зручним.
Виконана з вуглецевої сталі, відрізняється високою міцністю та зносостійкістю. Ця сталь має дрібнозернисту структуру, що забезпечує стійкість до дії високих температур. За допомогою цієї форми для хліба від Helios ви зможете легко та швидко приготувати смачний та ароматний домашній хліб, який порадує вас та ваших близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Виробник | Helios |
| Призначення форми | Для пирога |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота стінок | 65 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 5 шт.


