Дизайн декантера "Бахус" відрізняється класичною формою, яка підкреслює благородний колір напою та дозволяє йому "дихати", тим самим розкриваючи усі ароматичні якості вина. Висока якість скла забезпечує прозорість та блиск, що додає шарму та розкоші будь-якому сервірованому столу.
Декантер Pasabahce "Бахус" не тільки покращує смак та аромат вина, але й служить естетичною прикрасою для будь-якого прийому. Він також легкий у догляді та миється у посудомийній машині, що робить його зручним та практичним аксесуаром для справжніх цінителів винних справ.
Якщо ви хочете додати елегантності та вишуканості вашому винному сервіруванню, то декантер для вина скляний Бахус від Pasabahce стане ідеальним вибором для вас. Насолоджуйтеся багатим смаком та ароматом вина разом із цим шикарним аксесуаром!
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Декантер |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 1000 мл |
| Висота | 260 мм |
| Верхній діаметр | 90 мм |
| Нижній діаметр | 95 мм |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Наявність ручки | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: Ціну уточнюйте




