Її компактний розмір 16см х 4см дозволяє легко приготувати невелику порцію десертів або випічки.
Ця форма доступна в різних кольорах, що дозволяє підібрати її під будь-який інтер'єр вашої кухні. Крім того, вона оснащена зручними ручками, які полегшують перенесення виробу в духовку та назад.
Силіконова форма від Helios має високу термостійкість і стійка до впливу жиру та кислот. Вона легко миється та не вбирає запахи, що дозволяє використовувати її для випікання різних видів продуктів. Форма виготовлена із міцного та термостійкого силікону, що забезпечує його довговічність та надійність у використанні для випікання на будь-якій кухні.
З силіконової форми зручно витягувати випічку, не порушуючи її форму та цілісність, матеріал форми дуже пластичний, швидко остигає. Форму для запікання легко очищати, а також можна мити в посудомийній машині. Щоб створити гарну витончену форму десерту в сучасній кондитерській промисловості, застосовують просте елегантне рішення: силіконові форми.
Завдяки цій формі ви зможете легко приготувати домашні пироги, кекси, кекси, кекси та інші десерти, які матимуть ідеальну форму та однакове прожарювання по всьому об'єму. Адже сьогодні кекси та тістечка – це не тільки приголомшливий смак, а й химерна форма порційного виробу. І якщо при випіканні в духовці можна обійтися без м'яких форм, то при виготовленні одного десерту ніяк.
Для мусових тістечок силіконові форми незамінні. Мус застигає та приймає гарний формат. Після цього він легко витягується. Досить акуратно відігнути краї форми та викласти мус на підкладку. Після викладки тістечко мус чи желе додатково декорується кольором, фігурками чи посипанням. А для надання реалістичності фруктам, їх окремі елементи – ніжки чи листочки викладаються з мастики чи марципану.
Не відкладайте на потім приготування смачних та ароматних страв – придбайте силіконову форму для випікання від Helios та насолоджуйтесь процесом кулінарної творчості!
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Виробник | Helios |
| Призначення форми | Для бісквіта, Для пирога, Для лазаньї |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота стінок | 40 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Да |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 3 шт.


