Виготовлений з якісної нержавіючої сталі, даний ківш має високу міцність і довговічність. Він не схильний до корозії, не взаємодіє з харчовими продуктами і легко миється.
Об'єм ковша 0,75 л досить зручний для приготування соусів, рідких страв, супів, каші та інших кулінарних шедеврів. Зручна ручка забезпечує комфортне використання ковша, а його форма сприяє рівномірному нагріванню та подачі страви.
Завдяки стильному дизайну та блискучій поверхні, ковш Helios стане чудовим доповненням до вашого кухонного інтер'єру та приверне увагу гостей.
Купуючи ківш з нержавіючої сталі 0,75 л без кришки Helios, ви отримуєте надійний та зручний інструмент для приготування смачних страв, який прослужить вам довгі роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Тип посуду | Ківш кухонний |
| Матеріал посуду | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 14 см |
| Об`єм | 0.75 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Кришка | Немає |
| Колір | Сріблястий |
| Мірна шкала | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага ящика, кг | 7.2 кг. |
| Розміри ящика | (ШхВхД): 31.5 x 36 x 43 см 16шт |
| Розмір | 14 см х 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 2 шт.


