Діаметр становить 18 см, а висота – 11 см. Каструля оснащена зручною кришкою із загартованого скла, завдяки якій можна спостерігати за процесом приготування їжі, не відкриваючи її. Підходить для всіх типів плит: газових, електричних та індукційних. Скляні кришки дозволяють легко стежити за процесом приготування, а мірна шкала на внутрішній частині каструлі робить приготування ще більш точним.
Особливістю цієї каструлі є семишарове дно, що забезпечує рівномірний розподіл тепла і підвищену термовіддачу. Це дозволяє заощаджувати час на приготуванні страв та зберігати їх корисні властивості.
Каструля 2,6 л нержавіюча сталь із кришкою скло Helios ідеально підходить для приготування різноманітних страв на будь-якому типі плити. Завдяки своїм якостям вона стане незамінним помічником на вашій кухні та прослужить вам довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Висота каструлі без кришки | 11 см |
| Тип дна | Багатошарове |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Тип плити | Склокерамічна, Індукційна, Газова, Електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 2.6 л |
| Додаткові характеристики | |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага ящика, кг | 13.4 кг. |
| Розміри ящика | (ШхВхД): 42 x 36 x 43 см 12шт |
- Ціна: Ціну уточнюйте



