Бренд Arcoroc належить компанії ARC International і пропонує повну та різноманітну лінію продуктів для професійного ринку. Посуд Arcoroc має підвищений опір до ударів, перепадів температур і зберігає тепло довше, ніж звичайний посуд.
- Об'єм: 300 мл.
- Висота 90.0 (мм)
- Верхній діаметр 75 (мм)
- Матеріал: скло
- Упаковка: техтора
- Виробник Arcoroc
- Країна виробник: OAE
- Підходить для миття в посудомийній машині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 300 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 75 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46,28 ₴






