- Об'єм: 315 мл
- Упаковка: кольорова упаковка
- У наборі 6 штук
- Матеріал: скло
- Діаметр: 80 мм
- Висота: 90 мм
Ці склянки виготовлені з якісного скла, яке має міцність і прозорість. Вони мають стильний дизайн із тонкими прямими стінками та закругленим дном, що надає їм елегантного вигляду. Склянки Pasabahce Tango підходять для сервірування та насолоди віскі, завдяки своїй формі та місткості дозволяють розкрити аромати та насолодитися смаком напою. Цей набір стане чудовим вибором як для домашнього використання, так і для подарунка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 315 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



