Дошки не вбирають вологу (легко миються в посудомийних машинах), нейтральні до агресивних середовищ, є прекрасною альтернативою дерев'яним розробним дошкам і вже багато років користуються успіхом у супермаркетах, на підприємствах громадського харчування: ресторанах, кафе, їдальнях.
Високоякісний матеріал, який використовується для їх виготовлення, відрізняється великою щільністю і не піддається зносу.
У відповідності з міжнародною системою колірного кодування дошки мають різні кольори:
- червоний — сире м'ясо
- жовтий — птиця
- синій — риба
- коричневий - готове м'ясо
- зелений — зелень, фрукти, овочі
- білий - сир
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ручка | Немає |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


