Упродовж 70 років компанія Uniglass виробляє столовий питний посуд, а також банки та пляшки для харчової та фармацевтичної промисловості. Виготовлення скляного посуду відбувається у 2 країнах, Болгарії та Україні, а продажів здійснюються в понад 80 країнах світу!
- Розмір: 50*50*35мм
- Рекомендований діаметр свічки: 40мм
- Упаковка: техтора
- Матеріал: скло
- Виробник UniGlass
- Країна-виробник: Болгарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Ширина підсвічника | 50 мм |
| Діаметр підсвічника | 50 мм |
| Висота підсвічника | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24,60 ₴





