Виробник Helios Країна, виробник Китай Тип склянки Високий матеріал Скло Об'єм 370 кольорів Прозора кількість у наборі 6 шт. Підходить для миття в посудомийній машині Так Тематика декору, картинка геометричних візерунків, клітинка, смужка Посуд TM Helios відрізняється оптимальним співвідношенням ціни на якість та різноманітність кольорової упаковки на всі випадки життя. У представленій різноманітності товарів є посуд для барів, ресторанів, готелів, так і для повсякденного використання в домашніх умовах.
TM Helios виробляє склянки та стопки, келихи та фужери, графини та салатники, столові набори, набори для чаю та кави та багато іншого. Хороша якість товарів, що пройшли обов'язкову сертифікацію, яскрава і оригінальна упаковка, великий вибір моделей, форм і деколів роблять наш посуд гарним надбанням для дому, відмінним подарунком
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 370 мл |
| Висота | 145 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 75 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул_Епіцентра | 52248989 |
- Ціна: Ціну уточнюйте





