1402270818
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 300 мл |
| Висота | 93 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Колір | Золотистий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Luminarc |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


