Посуд Pasabahce виготовлений із високоякісного міцного скла. Завдяки високій якості та унікальному дизайну, вона буде дуже стильно виглядати на столі. Цей посуд призначений для інтенсивного використання. Завдяки потовщеним ділянкам вироби мають додатковий захист від пошкоджень, завдяки чому можна зробити скляні вироби або мити в посудомийній машині.
Матеріал Скло
Об'єм 300.0 (мл)
Висота 132.0 (мм)
Верхній діаметр 60.0 (мм)
Підходить для миття у посудомийній машині.
Виробник Pasabahce
Країна виробник Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 300 мл |
| Висота | 132 мм |
| Верхній діаметр | 60 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул_Епіцентра | 42942 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271,12 ₴




