Дошка обробна жовта 400х300х14мм пластикова Helios 7145(6930)
Для виробництва такого посуду виробники використовують екологічно чистий і безпечний харчовий пластик. Використовується для приготування/розділу овочів, м'яса, холодних страв. Матеріал легкий і практичний, не б'ється й займає мало місця під час транспортування.
Стійка до подряпин і після багаторазового використання не втрачає первісного вигляду.

Характеристики
- Форма: Прямокутна
- Матеріал: Пластик
- Довжина: 400 мм
- Ширина: 300 мм
- Товщина: 14 мм
- Ручка: Немає
- Бортик периметром робочої поверхні: Немає
- Жолобок по периметру робочої поверхні: Немає
- Країна-виробник: КНР
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Колір | Жовтий |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390,25 ₴


