Продається кратно кількості в упаковці 12шт.
Скляна склянка є екологічно чистою, тому що при виробництві використовується сировина, технології, матеріали відповідно до прийнятих нормативів, на відміну від китайського товару.
Виробник виготовляє ексклюзивну скляну тару будь-якої складності та конфігурації. Виробництво спрямоване переважно для HoReCa: використовується для ресторанів, барів, готелів та домашнього застосування.
- Виробник UniGlass
- Країна-виробник Болгарія
- Матеріал Скло
- Об'єм 270 мл
- Висота 90 мм
- Верхній діаметр 85 мм
- Верхній діаметр 55 мм
- Колір Прозорий
- Підходить для миття в посудомийній машині Так
У склянці Marocco 270 мл вміст зберігає свою свіжість, скло не виділяє шкідливі речовини. Склянка 270мл використовується для подачі напоїв. Щоб уникнути появи подряпин, скляні вироби бажано мити без абразивних миючих засобів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 270 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32,16 ₴





