Склянка високий скляний Marocco Uniglass 325 мл 1 шт (53047-МС12/sl)
Склянка Marocco 53047-МС12/sl від європейського виробника виготовлений із якісного скла, що не вступає із вмістом у реакцію та не виділяє шкідливих речовин. Скляна склянка є екологічно чистою, тому що під час виробництва використовується сировина, технології, матеріали відповідно до прийнятих нормативів, на відміну від китайського товару.
Виробник виготовляє ексклюзивну скляну тару будь-якої складності й конфігурації. Виробництво спрямоване переважно для HoReCa: використовується для ресторанів, барів, готелів і домашнього застосування.
У склянці Marocco вміст зберігає свою свіжість, скло не виділяє шкідливих речовин. Склянка 325 мл використовується для подавання напоїв. Щоб уникнути появи подряпин скляні вироби бажано мити без абразивних мийних засобів.

- Об'єм: 325мл
- Матеріал: скло
- Паковання: техтара
- Країна-виробник: Болгарія
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 325 мл |
| Висота | 144 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
- Ціна: 36,54 ₴


