Склянка висока скляна Marocco UNIGLASS 625 мл 1 шт (52037-МС12/sl)

Характеристики
- Об'єм, мл: 625
- Країна реєстрації бренда: Болгарія
- Колір: Прозорий
- Тип: Один предмет
- Матеріал: Скло
- Серия: Marocco
- Тип: Стакан
- Бренд: Uniglass
Виробник виготовляє ексклюзивну скляну тару будь-якої складності та конфігурації. Виробництво спрямоване переважно для HoReCa: використовується для ресторанів, барів, готелів та домашнього застосування.
У склянці Hill вміст зберігає свою свіжість, скло не виділяє шкідливих речовин. Склянка 625мл використовується для подачі напоїв. Щоб уникнути появи подряпин, скляні вироби бажано мити без абразивних миючих засобів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 625 мл |
| Висота | 173 мм |
| Верхній діаметр | 95 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,44 ₴





