- Призначення Для віскі
- Матеріал Стекло
- Об'єм 300.0 (мл)
- Висота 90.0 (мм)
- Верхній діаметр 80 (мм)
- Підходить для миття в посудомийній машині Так
- Виробник Helios
- Країна-виробник Китай
Посуд TM Helios вирізняється оптимальним співвідношенням ціна-якість і різноманітністю барвистого паковання на всі випадки життя. У представленій різноманітності товарів є посуд як для барів, ресторанів, готелів тощо, так і для повсякденного застосування в домашніх умовах. TM Helios виробляє склянки та стопки, келихи та фужери, графини та салатники, столові набори, набори для чаю та кави й багато іншого. Гарна якість товарів, що пройшли обов'язкову сертифікацію, яскраве та оригінальне паковання, великий вибір моделей, форм і деколів роблять наш посуд чудовим придбанням для дому, прекрасним подарунком.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 300 мл |
| Висота | 95 мм |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: Ціну уточнюйте





