Продається кратно кількості в упаковці 12шт.
Скляна склянка є екологічно чистою, тому що при виробництві використовується сировина, технології, матеріали відповідно до прийнятих нормативів, на відміну від китайського товару.
- Виробник UniGlass
- Країна-виробник Болгарія
- Матеріал Скло
- Об'єм 200 мл
- Висота 60 мм
- Верхній діаметр 80 мм
- Нижній діаметр 70 мм
- Колір Прозорий
- Підходить для миття в посудомийній машині Так
- Призначення Для напоїв
Виробник виготовляє ексклюзивну скляну тару будь-якої складності та конфігурації. Виробництво спрямоване переважно для HoReCa: використовується для ресторанів, барів, готелів та домашнього застосування.
У склянці Grande Mini вміст зберігає свою свіжість, скло не виділяє шкідливих речовин. Склянка 200мл використовується для подачі напоїв. Щоб уникнути появи подряпин, скляні вироби бажано мити без абразивних миючих засобів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 200 мл |
| Висота | 60 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,40 ₴





