Склянка висока "Marocco" Uniglass 420 мл (53177-МС12/sl)
Склянка Marocco 53177-МС12/sl виготовлена з якісного скла, що не вступає із вмістом у реакцію та не виділяє шкідливих речовин. Скляна склянка є екологічно чистою, тому що під час виробництва використовується сировина, технології, матеріали відповідно до прийнятих нормативів, на відміну від китайського товару.
Виробник виготовляє ексклюзивну скляну тару будь-якої складності й конфігурації. Виробництво спрямоване переважно для HoReCa: використовується для ресторанів, барів, готелів і домашнього застосування.
У склянці Marocco вміст зберігає свою свіжість, скло не виділяє шкідливих речовин. Стакан 420 мл використовується для подавання напоїв. Щоб уникнути появи подряпин скляні вироби бажано мити без абразивних мийних засобів.

Характеристики
- Матеріал: скло
- Об'єм: 420 мл
- Висота: 132 мм
- Верхній діаметр: 87 мм
- Нижній діаметр: 64 мм
- Підходить для миття в посудомийній машині
- Країна виробництва Болгарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 420 мл |
| Висота | 132 мм |
| Верхній діаметр | 87 мм |
| Нижній діаметр | 64 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,38 ₴






