Продається кратно кількості в упаковці 12шт.
Дизайн склянки "Chile" підкреслює його елегантність та сучасність. Він має гладкі та витончені лінії, які надають стильного вигляду. "Chile" - це також назва даного дизайну склянки, яка може відображати його асоціації з враженнями, що запам'ятовуються, і теплими спогадами.
Склянка Uniglass низька "Chile" вміщує 250 мл напою, що робить його ідеальним для сервірування соків, води, газування, коктейлів, червоного або білого вина та інших напоїв. З його допомогою ви зможете насолодитися улюбленим напоєм у зручному та елегантному стилі.
- Виробник UniGlass
- Країна-виробник Болгарія
- Матеріал Скло
- Об'єм 250 мл
- Висота 85 мм
- Верхній діаметр 75 мм
- Нижній діаметр 70 мм
- Колір Прозорий
- Підходить для миття в посудомийній машині Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 250 мл |
| Висота | 85 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | UniGlass |
| Країна виробник | Болгарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27,16 ₴







