Контейнер Keep'N від Luminarc має квадратну форму, що дозволяє легко укладати його в холодильник чи шафу. Він здатний вмістити до 1220мл продуктів, що достатньо для зберігання середніх порцій їжі, залишків або підходить для приготування обіду на роботу/школу.
Контейнер Keep'N постачається з герметичною кришкою, яка щільно плотиться на контейнері, щоб запобігти перебігу та зберегти свіжість продуктів. Кришка має м'які замки, що забезпечує легку установку та зняття.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 1220 л |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 60 мм |
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
- Ціна: 241,98 ₴


