Склянка висока Граніті Arcoroc 370 мл (J3280)
Стакан «Granity» J3280 від французького бренда Luminarc виготовлений із теплостійкого скла, створеного за особливими технологіями плавлення: здатний витримати навіть найвищу температуру — у 100 градусів і більше. Саме тому в широкому асортименті представлено безліч прозорих склянок і стопок.
Висока склянка 350 мл Luminarc виготовлена з високоякісного скла, загартованого спеціальним способом, має особливу міцність і надійність. Цей матеріал у будь-якому вигляді (прозорий, матовий, кольоровий) не має пор, де можуть утримуватися мікроорганізми, що виключає можливість появи бактерій.
Високий стакан Granity ідеально підходить для подавання напоїв, матеріал не дає проникати шкідливим речовинам, стійкий до зовнішніх впливів, добре переносить посудомийну машину, не іржавіє, не вбирає запахи, не деформується. Ним притаманна багатофункціональність: у них також подають лід для шампанського. Мити посуд жорсткою дротяною мочалкою й агресивними мийними засобами вкрай не рекомендується, адже на ньому можуть з'явитися подряпини. Після багаторазового використання не втрачає первісного вигляду.

- Об'єм: 350 мл
- Матеріал: скло
- Паковання: техтара
- Країна-виробник: Франція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcoroc |
| Об`єм | 37 мл |
| Висота | 120 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Тип склянки | Високий |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 60 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
- Ціна: Ціну уточнюйте


