Продається кратно кількості в упаковці 2 шт.
Склянка з подвійними стінками «Граніті» 6730 Helios виконана зі скла, що запобігає перепадам температури напою. Посуд зі скла, загартованого спеціальним способом, має особливу міцність і надійність.
Зберігає прохолоду та тепло тривалий час, використовується для гарячих та холодних напоїв. Стійкий до подряпин і після багаторазового використання не втрачають первісний вигляд.
Зберігає прохолоду та тепло тривалий час, використовується для гарячих та холодних напоїв. Стійкий до подряпин і після багаторазового використання не втрачають первісний вигляд.
Виробник: Helios. Об'єм: 250 мл. Висота: 90 мм. Верхній діаметр: 80 мм. Нижній діаметр: 55 мм. Матеріал: Боросилікатне скло. Подвійні стінки: Так. Товщина скла: 2 мм. Упаковка: Техтара. Посудомийна машина: Так. Мікрохвильова піч: Ні. Країна виробництва: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Низький |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 250 мл |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


