Блюдо "Sodo" має овальну форму, що робить його ідеальним для подачі різних страв, таких як м'ясо, риба, паста, салати та інші. Воно досить містке, щоб вмістити великі порції та підходить як для повсякденного використання, так і для особливих випадків або зустрічей із друзями та сім'єю.
- Об'єм: 1,5 л
- Довжина : 26 см
- Ширина 20 см
- Висота: 4,5 см
- Матеріал: скло
- Колір: прозорий
- Форма: овальна
- Набір: техтара
- Можна мити в посудомийній машині
- Можна використовувати в мікрохвильовій печі
- Виробник: Luminarc
Виготовлена з високоякісного скла, блюдо "Sodo" від Luminarc має міцність і довговічність. Скло є прозорим і дозволяє вам побачити вміст страви, що додає стиль та естетичне задоволення до вашого столу.
Блюдо "Sodo" від Luminarc також можна використовувати для приготування та подачі страв у духовці або мікрохвильовій печі, оскільки воно стійке до високих температур. Воно також легко миється в посудомийній машині, що полегшує догляд за ним.
Ключові особливості наших товарів
Висока якість
Ми гарантуємо якість наших товарів, у чому ви можете бути абсолютно впевнені.
Великий асортимент
У нашому асортименті представлено понад 3000 найменувань найрізноманітнішого посуду.
Відповідність характеристик
Всі характеристики посуду, зазначені в картках товарів, повністю відповідають його безпосереднім характеристикам.
Оновлення каталогу
Ми уважно стежимо за новинками та оновлюємо наш асортимент товарів. Крім цього, ви можете придбати в нас посуд на замовлення.
Чому нам можна довіряти
У нас великий досвід роботи у сфері постачання та продажу посуду.
Ми дорожимо репутацією надійного продавця, яка для нас дорожча за гроші.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Скло |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 45 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Об'єднані Арабські Емірати |
- Ціна: 158,34 ₴


