Бренд Arcoroc належить компанії ARC International і пропонує повну та різноманітну лінію продуктів для професійного ринку. Посуд Arcoroc має підвищений опір до ударів, перепадів температур і зберігає тепло довше, ніж звичайний посуд. Завдяки постійним розробленням новітніх технологій у компанії ARC International, продукція Arcoroc задовольняє вимоги професіоналів ресторанного бізнесу за функціональністю, міцністю та капіталовкладенням. Його основними характеристиками стали краса, міцність, функціональність і різноманітність.
- Відвантажується кратно 12 ШТ
- Призначення: для коктейлів
- Матеріал: гартоване ударостійке скло (виріб набагато практичніше російських аналогів)
- Об'єм: 310 мл
- Висота: 138 мм
- Верхній діаметр: 70 мм
- Підходить для миття в посудомийній машині
- Виробник: Arcoroc
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 310 мл |
| Висота | 138 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |
| Нижній діаметр | 50 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


