Блюдо порцелянове овальне Helios 200х145 мм (HR1420)
Відвантажується кратно 6 шт.
Порцелянове овальне блюдо HR1420 від бренда HELIOS виготовлене з високоякісної порцеляни, має акуратну форму та зручність у використанні.
Блюдо Helios HR1420 вироблене з порцеляни з глазурованим покриттям, що запобігає перепадам температури вмісту та робить поверхню міцною та стійкою до утворення відколів і тріщин. Краї порцелянового посуду HoReCa ущільнені, що дає змогу зменшити утворення відколів на посуді під час експлуатації. Біла страва з фарфору розрахована на постійне використання в мікрохвильових і посудомийних машинах, вона довше зберігає тепло під час подавання гарячих страв клієнту.
Вся лінійка посуду в професійній порцеляні також враховує нахил 70 градусів, це важливо, тому що під час подавання страв, тарілка або чашка не зісковзує з тацею офіціанта. Не ушкоджує оригінальний смак страв, легко миється й не вбирає запахів.
Стійке до подряпин і після багаторазового використання не втрачає первісного вигляду. Використовується для подавання закусок, салатів та інших страв.

- Розмір: 200х145 мм
- Матеріал: порцеляна
- Паковання: техтора
- Країна-виробник: КНР
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 23 мм |
| Колір | Білий |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
- Ціна: 82,33 ₴


