Склянка висока Касабланка Pasabahce 300 мл (52713/sl)
ВІДВАНТАЖУЄТЬСЯ КРАТНО 12 ШТУК
Склянка 52713/sl Касабланка від турецького бренда Pasabahce виготовлена з ударостійкого скла, має акуратні форми й універсальність. Склянки мають зручну форму, яка не вислизає з рук; товсте денце не розколеться, що не дасть посуду перекинутися.
Склянка місткістю 300 мл Касабланка виготовлена з високоякісного скла, має особливу міцність, а додаткове потовщення країв робить їх міцнішими та стійкішими до механічного впливу.
Розроблений для використання вдома та сервірування в барах, кафе, ресторанах. Використовується для подавання холодних напоїв, компоту, соку.
Одна з найважливіших якостей виробів Pasabahce — міцність. Під час використання посуду в ресторанах, барах та інших закладах передбачається їх активне застосування, множинне миття в посудомийній машині та вручну, протирання та ін. Скло стійке до появи тріщин, подряпин і відколів.

- Oб'єм: 300 мл
- Матеріал: скло
- Паковання: техтара
- Країна-виробник: Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 300 мл |
| Висота | 117 мм |
| Верхній діаметр | 75 мм |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 58,95 ₴


